Backa Topola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Backa Topola

Predstavljamo nas grad Backu Topolu, jer nam je cilj da grad malo ozivi, zato pozivam sve gradjane ovoga grada da se ukljuce u forum, forum je otvoren za svakojake diskusije, hvala
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pravila Ponasanja na forumu,obavezno svi novi korisnici da procitaju!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Boki-Admin
Administrator
Administrator
Boki-Admin


Broj poruka : 83
Godina : 35
Lokacija : Backa Topola
Ovaj Korisnik je: : Glavni Administrator
Datum upisa : 25.03.2008

Pravila Ponasanja na forumu,obavezno svi novi korisnici da procitaju!!! Empty
PočaljiNaslov: Pravila Ponasanja na forumu,obavezno svi novi korisnici da procitaju!!!   Pravila Ponasanja na forumu,obavezno svi novi korisnici da procitaju!!! Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 1:06 am

Drugarski POZZZZ,e ovako napravili smo ovaj forum u zelji da nesto uradimo sa ovim gradom,dosadilo mi je da se vucem po sajtovima i forumima drugih gradova,pa sam resio da napravim forum Backe Topole.E ovako molim sve one koji se registruju na ovaj forum da :1.Nevredjaju druge korisnike jer cu to vredjanje strogo kazniti dozivotnim banom na ip.2.Da se pridrzavaju kulture malo,znaci bez psovki i slicno.3.Da se ADMINI i MODERATORI slusaju i postuju jer ce vam oni pomoci u svako doba dana ili noci.4.Da se clanovi foruma pridrzavaju teme koja je zapoceta u protivnom cemo temu izbrisati ili zakljucati.5.Ukoliko imate neka pitanja mozete me licno kontaktirati na ICQ,MSN,SKYPE ili na mail.Hvala na poverenju zelim vam zabavu na ovom forumu,vas Admin Boki.
Nazad na vrh Ići dole
https://backatopola.forumakers.com
 
Pravila Ponasanja na forumu,obavezno svi novi korisnici da procitaju!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stigao novi nVidia 8800GTS
» Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Backa Topola :: Pravila foruma,obavezno za sve korisnike da procitaju!!!-
Skoči na: