Backa Topola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Backa Topola

Predstavljamo nas grad Backu Topolu, jer nam je cilj da grad malo ozivi, zato pozivam sve gradjane ovoga grada da se ukljuce u forum, forum je otvoren za svakojake diskusije, hvala
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Boki-Admin
Administrator
Administrator
Boki-Admin


Broj poruka : 83
Godina : 35
Lokacija : Backa Topola
Ovaj Korisnik je: : Glavni Administrator
Datum upisa : 25.03.2008

Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!! Empty
PočaljiNaslov: Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!!   Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!! Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 6:54 pm

Pozz svima e ovako: uvideo sam da nikoga ovaj forum neinteresuje,naravno cast izuzetcima,ma koliko se ja trudio i jos neki da sredimo ovo nesto posebno za nas nista od toga jer je vecini bitnije da se vuku po forumima raznih drugih sajtova,ali nema veze hvala Kobcu koji se trudio isto koliko i ja oko ovoga foruma,meni je iskreno zao sto moram da ga zatvorim jer na taj nacin sam unistio moje delo koje se pamti,pozz hvala svima!!! Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://backatopola.forumakers.com
kobac_presretac
Moderator
Moderator
kobac_presretac


Broj poruka : 55
Godina : 46
Lokacija : backa topola
Ovaj Korisnik je: : Moderator
Datum upisa : 26.03.2008

Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!!   Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!! Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 11:34 pm

imalo je nade ali mentalitet ljudi ovde to nedozvoljava
Nazad na vrh Ići dole
https://s218.photobucket.com/albums/cc93/kobac_presretac/
 
Posto sam uvideo da nema interesovanja na ovom forumu resio sam da ga uskoro ugasim!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila Ponasanja na forumu,obavezno svi novi korisnici da procitaju!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Backa Topola :: Gasenje Foruma!!!-
Skoči na: