Backa Topola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Backa Topola

Predstavljamo nas grad Backu Topolu, jer nam je cilj da grad malo ozivi, zato pozivam sve gradjane ovoga grada da se ukljuce u forum, forum je otvoren za svakojake diskusije, hvala
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Snimam crtać o Beogradu

Ići dole 
AutorPoruka
Boki-Admin
Administrator
Administrator
Boki-Admin


Broj poruka : 83
Godina : 35
Lokacija : Backa Topola
Ovaj Korisnik je: : Glavni Administrator
Datum upisa : 25.03.2008

Snimam crtać o Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Snimam crtać o Beogradu   Snimam crtać o Beogradu Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 8:24 pm

Snimam crtać o Beogradu Cvija_v

Iako je u poslednje vreme maksimalno angažovan na programima zaštite životne sredine i strategije održivog razvoja Srbije, poznati glumac Zoran Cvijanović privodi kraju dva, kako kaže, velika i najlepša projekta koja je do sada radio. To je film „Sveti Georgije ubiva aždahu“ i dugometražni crtani film „Edit i ja“, čija je tematika smeštena u Beograd 2070. godine.
- „Edit i ja“ je crtać koji će potpuno iznenaditi i oduševiti sve - kaže popularni Cvija, napominjući da se na ovom projektu radi već četiri godine i da su glasove za crtani film pozajmili velikani srpskog glumišta: Seka Sabljić, Petar Kralj, Nebojša Glogovac, Boris Milovojević, Marija Karan...
- Prvi put će mladi ljudi imati priliku da gledaju film budućnosti koji smo pravili u našoj zemlji, dakle budućnost ovde, u Beogradu. A meni se čini da je budućnost jedan aspekt koji gotovo da ne postoji u svakodnevnom životu - kaže Cvijanović.
„Sveti Georgije ubiva aždahu“ je film koji prati tematiku iz Prvog svetskog rata i to je jedan od najskupljih filmova u istoriji srpske kinematografije.
- Ako izuzmemo filmove Emira Kusturice, onda je ovaj projekat najskuplji u našoj filmskoj istoriji i zato od njega mnogo očekujemo. Žurimo da ga završimo u sklopu proslave proboja Solunskog fronta. Potpuno je fantastična glumačka podela, u kojoj prednjači Lazar Ristovski i dvoje mladih glumaca, Nataša Janjić iz Hrvatske i Milutin Milošević, za koje tvrdim da će biti otkrovenje kada ovaj film bude prikazan. U pitanju su dve nove zvezde - kaže Cvijanović.
Zoran Cvijanović je za vikend u pratnji potpredsednika Vlade Srbije Božidara Đelića i Srđe Popovića obišao ivanjičku opštinu, gde je predstavljen finalni nacrt nacionalne strategije održivog razvoja.
- Ove godine sam bio potpuno posvećen strategiji održivog razvoja životne sredine. Smatram da je usvajanje ove strategije izuzetno važno za našu zemlju. To, naravno, ne znači da se povlačim. Naprotiv, i dalje ću biti angažovan na zaštiti životne sredine jer sam lično zainteresovan. Smatram da je to neka vrsta kulturološkog procesa u našoj zemlji i ima puno dokaza koji to potvrđuju.
Nazad na vrh Ići dole
https://backatopola.forumakers.com
 
Snimam crtać o Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Backa Topola :: Forum i Diskusije :: Forum je zvanicno otvoren :: Filmovi-
Skoči na: